Przejdź do treści strony
Godło

Serwis - Wydział Nauk Społecznych

Instytut Pedagogiki

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Pracownicy Instytutu

 

Nazwisko i ImięTytuł naukowyZakładE-MailPublikacje
Aleksandrovich MariadrZakład Psychologii Ogólnejmashenka_1976@o2.plPublikacje
Androsiuk ŁukaszdrZakład Pedagogiki Ogólnej i Podstaw Edukacjilukaszandrosiuk1981@gmail.comPublikacje
Czaja MichalinamgrZakład Historii Oświaty i Wychowania (współpraca)michalinaczaja@gmail.comPublikacje
Dobrowolski TomaszmgrZakład Edukacji Wczesnejt.dobrowolski@apsl.edu.plPublikacje
Durka GrażynadrZakład Pedagogiki Społecznej i Resocjalizacyjnejgrazyna.durka@apsl.edu.plPublikacje
Gliniecka MartadrZakład Pedagogiki Ogólnej i Podstaw Edukacjisofitimara@gmail.comPublikacje
Gumowska IwonadrZakład Pedagogiki Opiekuńczo - Wychowawczejiwonagumowska@apsl.edu.plPublikacje
Jarecka-Żyluk MałgorzatadrZakład Pedagogiki Ogólnej i Podstaw Edukacjizyluk_mam@poczta.onet.plPublikacje
Kamykowska JoannamgrZakład Psychologii Ogólnejj.kamykowska@apsl.edu.plPublikacje
Kardaś-Grodzicka EmiliadrZakład Psychologii Ogólnejemiliakardas@o2.plPublikacje
Kiełb-Grabarczyk DorotadrZakład Pedagogiki Opiekuńczo - Wychowawczejdkielb-grabarczyk@wp.plPublikacje
Koprowicz AnnadrZakład Psychologii Ogólnejanna.koprowicz@apsl.edu.plPublikacje
Kowalczyk JacekdrZakład Psychologii Ogólnejjacek.kowalczyk@gmail.com 
Kowalczyk MałgorzatamgrZakład Historii Oświaty i Wychowania (współpraca)m.kowalczyk3@wp.plPublikacje
Kozłowski PawełdrZakład Pedagogiki Społecznej i Resocjalizacyjnejkoz.pawel@gmail.comPublikacje
Maciąg JolantadrZakład Edukacji Wczesnejjolanta.maciag@apsl.edu.plPublikacje
Modzelewski PiotrmgrZakład Edukacji Wczesnejpiotrmodzelewski@onet.plPublikacje
Murawska EwadrZakład Pedagogiki Ogólnej i Podstaw Edukacjimurawska.ap@gmail.comPublikacje
Obrycka MałgorzatadrZakład Pedagogiki Ogólnej i Podstaw Edukacji  
Pacan LucynamgrZakład Edukacji Wczesnejlucyna.pacan@apsl.edu.plPublikacje
Parol RobertdrZakład Pedagogiki Społecznej i Resocjalizacyjnejparolrobert@apsl.edu.plPublikacje
Patalon AnnamgrZakład Pedagogiki Społecznej i Resocjalizacyjnejanna.patalon@apsl.edu.plPublikacje
Patalon Mirosławprof. zw. dr hab.Zakład Pedagogiki Społecznej i Resocjalizacyjnejpatalon@apsl.edu.plPublikacje
Piekarski GrzegorzdrZakład Pedagogiki Ogólnej i Podstaw Edukacjigrzegorz.piekarski@apsl.edu.plPublikacje
Piotrów EwadrZakład Pedagogiki Społecznej i Resocjalizacyjnejewapiotrow@gmail.comPublikacje
Piwoński ZdzisławdrZakład Pedagogiki Opiekuńczo - Wychowawczejpiwonski.zdzislaw@wp.plPublikacje
Puchowska MałgorzatadrZakład Edukacji Wczesnejmpuchowska@op.plPublikacje
Rosa DanutamgrZakład Edukacji Wczesnejdanuta.rosa@apsl.edu.pl 
Rugała HannamgrZakład Pedagogiki Opiekuńczo - Wychowawczejhania.rugala@wp.pl 
Ryta TelimenamgrZakład Pedagogiki Ogólnej i Podstaw Edukacjitelimenaryta@wp.plPublikacje
Sałapata MartadrZakład Edukacji Wczesnejmarta.salapata@apsl.edu.plPublikacje
Sokołowicz NataliadrZakład Pedagogiki Ogólnej i Podstaw Edukacjisokolowicz@gmail.comPublikacje
Stelmasiak IzabeladrZakład Pedagogiki Ogólnej i Podstaw Edukacjiistel1@wp.plPublikacje
Tomaszewski Romandr hab. prof. APZakład Historii Oświaty i Wychowaniatrop3@op.plPublikacje
Witkowski Lechprof. dr. hab.Zakład Pedagogiki Ogólnej i Podstaw Edukacjilechwit@op.plPublikacje
Zalewska-Meler Agnieszkadr hab. prof. APZakład Pedagogiki Ogólnej i Podstaw Edukacjiazamel@apsl.edu.plPublikacje
Zdończyk SebastiandrZakład Pedagogiki Ogólnej i Podstaw Edukacjisebartuz@vp.plPublikacje

 

Znajdziesz nas tutaj