Przejdź do treści strony
Godło

Serwis - Wydział Nauk Społecznych

Instytut Pedagogiki

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Pracownicy Instytutu

 

Nazwisko i ImięTytuł naukowyZakładE-MailPublikacje
Aleksandrovich MariadrZakład Psychologii Ogólnejmaria.aleksandrovich@apsl.edu.plPublikacje
Androsiuk ŁukaszdrZakład Pedagogiki Ogólnej i Podstaw Edukacjilukasz.androsiuk@apsl.edu.plPublikacje
Czaja MichalinamgrZakład Historii Oświaty i Wychowania (współpraca)michalina.czaja@apsl.edu.plPublikacje
Dobrowolski TomaszmgrZakład Edukacji Wczesnejt.dobrowolski@apsl.edu.plPublikacje
Durka GrażynadrZakład Pedagogiki Społecznej i Resocjalizacyjnejgrazyna.durka@apsl.edu.plPublikacje
Gliniecka MartadrZakład Pedagogiki Ogólnej i Podstaw Edukacjimarta.gliniecka@apsl.edu.plPublikacje
Gumowska IwonadrZakład Pedagogiki Opiekuńczo - Wychowawczejiwonagumowska@apsl.edu.plPublikacje
Jarecka-Żyluk MałgorzatadrZakład Pedagogiki Ogólnej i Podstaw Edukacjimalgorzata.jarecka-zyluk@apsl.edu.plPublikacje
Kardaś-Grodzicka EmiliadrZakład Psychologii Ogólnejemilia.kardas-grodzicka@apsl.edu.plPublikacje
Kiełb-Grabarczyk DorotadrZakład Pedagogiki Opiekuńczo - Wychowawczejdorota.kielb-grabarczyk@apsl.edu.plPublikacje
Koprowicz AnnadrZakład Psychologii Ogólnejanna.koprowicz@apsl.edu.plPublikacje
Kowalczyk JacekdrZakład Psychologii Ogólnejjacek.kowalczyk@apsl.edu.pl 
Kowalczyk MałgorzatamgrZakład Historii Oświaty i Wychowania (współpraca)m.kowalczyk3@wp.plPublikacje
Kozłowski PawełdrZakład Pedagogiki Społecznej i Resocjalizacyjnejpawel.kozlowski@apsl.edu.plPublikacje
Maciąg JolantadrZakład Edukacji Wczesnejjolanta.maciag@apsl.edu.plPublikacje
Modzelewski PiotrmgrZakład Edukacji Wczesnejpiotr.modzelewski@apsl.edu.plPublikacje
Murawska EwadrZakład Pedagogiki Ogólnej i Podstaw Edukacjiewa.murawska@apsl.edu.plPublikacje
Obrycka MałgorzatadrZakład Pedagogiki Ogólnej i Podstaw Edukacjimalgorzata.obrycka@apsl.edu.pl 
Pacan LucynamgrZakład Edukacji Wczesnejlucyna.pacan@apsl.edu.plPublikacje
Parol RobertdrZakład Pedagogiki Społecznej i Resocjalizacyjnejparolrobert@apsl.edu.plPublikacje
Patalon AnnamgrZakład Pedagogiki Społecznej i Resocjalizacyjnejanna.patalon@apsl.edu.plPublikacje
Patalon Mirosławprof. zw. dr hab.Zakład Pedagogiki Społecznej i Resocjalizacyjnejpatalon@apsl.edu.plPublikacje
Piekarski GrzegorzdrZakład Pedagogiki Ogólnej i Podstaw Edukacjigrzegorz.piekarski@apsl.edu.plPublikacje
Piotrów EwadrZakład Pedagogiki Społecznej i Resocjalizacyjnejewa.piotrow@apsl.edu.plPublikacje
Piwoński ZdzisławdrZakład Pedagogiki Opiekuńczo - Wychowawczejzdzislaw.piwonski@apsl.edu.plPublikacje
Puchowska MałgorzatadrZakład Edukacji Wczesnejmalgorzata.puchowska@apsl.edu.plPublikacje
Rosa DanutamgrZakład Edukacji Wczesnejdanuta.rosa@apsl.edu.pl 
Rugała HannamgrZakład Pedagogiki Opiekuńczo - Wychowawczejhanna.rugala@apsl.edu.pl 
Ryta TelimenamgrZakład Pedagogiki Ogólnej i Podstaw Edukacjitelimenaryta@wp.plPublikacje
Sałapata MartadrZakład Edukacji Wczesnejmarta.salapata@apsl.edu.plPublikacje
Sokołowicz NataliadrZakład Pedagogiki Ogólnej i Podstaw Edukacjinatalia.sokolowicz@apsl.edu.plPublikacje
Stelmasiak IzabeladrZakład Pedagogiki Ogólnej i Podstaw Edukacjiizabela.stelmasiak@apsl.edu.plPublikacje
Tomaszewski Romandr hab. prof. APZakład Historii Oświaty i Wychowaniaroman.tomaszewski@apsl.edu.plPublikacje
Witkowski Lechprof. dr. hab.Zakład Pedagogiki Ogólnej i Podstaw Edukacjilechwit@op.plPublikacje
Zalewska-Meler Agnieszkadr hab. prof. APZakład Pedagogiki Ogólnej i Podstaw Edukacjiagnieszka.zalewska-meler@apsl.edu.plPublikacje
Zdończyk SebastiandrZakład Pedagogiki Ogólnej i Podstaw Edukacjisebastian.zdonczyk@apsl.edu.plPublikacje

 

Znajdziesz nas tutaj