Serwis - Wydział Nauk Społecznych

Nowy doktor habilitowany

W dniu 19 czerwca 2019 roku Rada Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie nadała Panu dr.Mikołajowi Tarkowskiemu z Zakładu Prawa Akademii Pomorskiej w Słupsku stopień doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych, z dyscypliny nauki prawne.

19.06.2019
Nowy doktor w Akademii Pomorskiej

Mamy przyjemność poinformować, że Pani Emilia Kardaś Grodzicka, pracownik Zakładu Psychologii Instytutu Pedagogiki Akademii Pomorskiej w Słupsku,

Sukces Instytutu Pedagogiki

Mamy przyjemność poinformować, że doceniona została realizacja projektu powierzona Instytutowi Pedagogiki Akademii Pomorskiej w Słupsku pt. „Od diagnozy do metamorfozy – poprawa jakości edukacji ogólnej w Gminie Damnica”.

18.05.2018
Juwenalia 2018

16 maja br. rozpoczęły się barwnym korowodem studentów i symbolicznym przekazaniem kluczy do miasta słupskie Juwenalia.